بروزرسانی : 1400/02/01 | بازدید امروز:
جستجو
Menu

روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت استان بوشهر

مراسم جشن میلاد مولای متقیان حضرت امام علی(ع) با رعایت پروتکل های بهداشتی در اداره کل بیمه سلامت استان بوشهر برگزار شد.

64بازدید
اسفند 11, 1399

مراسم جشن میلاد حضرت امیرالمومنین علی (ع) و روز پدر چهارشنبه مورخ ششم اسفندماه با حضور دکتر پرویز رمضانی مدیر کل و مدیران کل اسبق بیمه سلامت آقایان دکتر محمدباقر هوشنگی ، دکتر عبدالرضا سملی و دکتر حسن ملکی زاده و تعدادی از کارکنان اداره کل بیمه سلامت استان بوشهر برگزار شد.

در ابتدا دکتر رمضانی مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر ضمن تبریک به مناسبت میلاد با سعادت حضرت علی(ع) و روز پدر و خیرمقدم حضور مهمانان حاضر در جلسه گفت : امروز رویداد ویژه ای برای اداره کل بیمه سلامت استان بوشهر رقم خورده که همزمان مدیران قبلی در این مراسم حضور دارند و برای همه تداعی خاطرات شیرین ازگذشته شده است.

 

دکتر رمضانی ضمن ارائه گزارشی از فعالیتها و موفقیت های اداره کل از سال 1392 تاکنون حضور مهمانان و حاضرین در جلسه ، بیان کرد: تمامی این موفقیت ها مرهون تلاش و زحمات همه مدیران و کارکنان از ادوار گذشته تا کنون بوده است که از آنان تقدیر و قدردانی بعمل می آید.

 

در ادامه جلسه آقایان دکتر هوشنگی ، دکتر سملی و دکتر ملکی زاده هر کدام از حضور و تجاربشان در زمان مدیریت اداره کل بیمه سلامت استان بوشهر خاطره گویی کردند .

 

در پایان جلسه توسط مدیر کل و مهمانان از نفرات برتر مسابقات احکام ،کتابخوانی و ورزشی تقدیر شد و جوایزی به آنان اهداء گردید و همچنین از تابلو تمثال مدیران کل بیمه سلامت استان بوشهر در گذر زمان رونمایی شد.

print